Ігор Терехов вітає харків'ян з Днем міста
23 серпня 2021 08:00 Місто
Ігор Терехов вітає харків'ян з Днем міста Привітання секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з Днем міста

Дорогі харків'яни!

367 років від дня заснування - взагалі не ювілей, як і більшість дат в житті людини або міста. Але день народження Харкова - завжди привід зізнатися йому в любові і зробити Місту подарунок.

Великий день визволення Харкова від фашистів у 1943-му році п'ятдесят з лишком років поспіль вирішили поєднати з Днем ​​Харкова. І це дуже символічно, хоча багато-хто зараз ставлять під сумнів і дату заснування Харкова, і день його звільнення від нацистських загарбників.

Для мене ж 23 серпня - це символ. Символ того, що ти, улюблене Місто, можеш пережити все, навіть розруху, яку принесла Друга світова війна. Символ того, що ти зміг відродитися після тих потрясінь. Що в наші дні ти так само цінуєш кожне людське життя і даєш притулок усім, хто біжить від нової війни. Незважаючи на бойові дії на сході країни - ти розвиваєшся і йдеш вперед. Будуєш метро, ​​відроджуєш свої парки і сквери, створюєш затишок у дворах для своїх городян, реорганізуєш сферу ЖКГ, ремонтуєш старі і прокладаєш нові дороги, будуєш житло. Наш щоденний крок вперед по дорозі розвитку - це і є подарунок всіх городян на твій день, наш улюблений Харків. Ми пишаємося твоїм минулим. Цінуємо сьогодення. Віримо в твоє майбутнє, тому що самі творимо його своїми руками.

Попереду у нас ще багато важливих справ, приємних турбот і нових досягнень, яких обов'язково досягнуть харків'яни своїм розумом, працею і талантом. Так було і так буде.

З Днем народження, улюблений Харкове!

Харків - це круто!

З повагою, Ігор Терехов

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини