Ігор Терехов вітає харків'ян із Днем Конституції
28 червня 2022 08:45 Місто
Ігор Терехов вітає харків'ян із Днем Конституції Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова із Днем Конституції

Шановні харків'яни!

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України – одне з головних державних свят нашої країни. Відзначаємо в умовах війни, коли російська федерація вторглася на нашу землю з єдиною метою – знищити Україну та поневолити її мешканців.

У такі дні ми якось по-новому, з особливою гордістю, сприймаємо всі атрибути державності, які роблять нас єдиною нацією та самобутнім народом – гімн, герб, прапор і, звичайно ж, нашу Конституцію.

У мирний час Основний Закон України завжди був спрямований на те, щоб держава служила суспільству, забезпечуючи реалізацію прав та свобод громадян. Але трапилося так, що тепер самим громадянам довелося стати на захист держави, і зараз усі ми фактично боремося за те, що записано в нашій Конституції, – за нашу незалежність, свободу, право самим приймати рішення щодо своєї подальшої долі. Ми хочемо жити у своїй країні, за своїми законами, керуючись власними уявленнями про справедливий світоустрій та щасливе майбутнє, а не чужими скріпами - порожніми та лицемірними.

Я щиро вірю в те, що у цій війні ми відстоїмо не просто територію нашої країни, а й усе, що робить нас українцями. Ми пишаємось своєю державою! Все буде Україна! Із Днем Конституції!

Харківський міський голова Ігор Терехов

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини