Ігор Терехов висловлює співчуття рідним та близьким Анатолія Мялиці (змінено час церемонії прощання)
05 квітня 2021 11:02 Місто
Ігор Терехов висловлює співчуття рідним та близьким Анатолія Мялиці (змінено час церемонії прощання) Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним і близьким Героя України, колишнього генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, почесного професора НАУ «ХАІ» Анатолія Мялиці, який помер сьогодні, 5 квітня.

«Висловлюємо найщиріші, найглибші співчуття рідним, близьким і друзям Анатолія Мялиці. Пішов з життя професіонал найвищого класу, який все своє життя присвятив розвитку авіаційної промисловості України. Розум, знання і відповідальне ставлення до справи цієї чудової людини протягом багатьох років сприяли активному розвитку авіабудування та міста Харкова. Світла пам’ять про Анатолія Костянтиновича назавжди залишиться в серцях рідних і близьких, друзів і колег», - сказано у співчутті. 

Анатолій Мялиця помер на 81-му році життя після довготривалої хвороби. 

Церемонія прощання відбудеться 6 квітня з 10:00 до 12:00 у Центрі культури Київського району (вул. Скрипника, 7). Поховають Анатолія Мялицю на міському кладовищі №2 (вул. Пушкінська, 102).

Довідка.  Анатолій Мялиця - тричі генеральний директор ХДАВП (на посаді з 1985 по 1990, з 1996 по 2002, з 2008 по 2015 рік), Лауреат Державної премії СРСР, Заслужений машинобудівник України, Герой України, доктор технічних наук, почесний професор Національного аерокосмічного університету «ХАІ» ім. М.Є. Жуковського, автор понад 70 праць, присвячених теорії та практиці технологічної підготовки серійного авіаційного виробництва.

На авіазаводі пройшов шлях від технолога до генерального директора підприємства. Під керівництвом Анатолія Мялиці ХАЗ освоїв серійне виробництво літаків Ан-74 та його модифікацій, розробив і підняв у небо легкомоторний літак ХАЗ-30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини