Ігор Терехов відкрив нові групи у дитячому садку №73
07 жовтня 2020 18:14 Освіта
Ігор Терехов відкрив нові групи у дитячому садку №73 Відкриття двох груп для 55 дітей відбулося сьогодні, 7 жовтня, у дитячому садку №74 (вул. Балканська, 17-а) у Немишлянському районі.

У святі взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, який привітав жителів мікрорайону з цією подією.

«Сьогодні у вас дійсно свято. Кілька років мер Геннадій Кернес і його команда домагалися, аби з цієї будівлі виїхав архів. У результаті це все-таки сталося, і тут відкрився дитсадок. Потім була проведена велика робота з ремонту та благоустрою. Щороку ми відкриваємо в Харкові нові групи і дитсадки, і ця робота продовжуватиметься, бо це потрібно і людям, і місту», - зазначив Ігор Терехов.

Також перший віце-мер оглянув стадіон, який був відкритий у навчальному закладі в травні минулого року за участю Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

За проєктом, дитсадок №73 розрахований на 12 груп, але зараз у ньому, з урахуванням відкритих сьогодні, працюють вісім. Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, в майбутньому у дитсадку планується відкривати наступні групи в залежності від запиту батьків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини