Ігор Терехов: Від продажу будівлі 19-тої поліклініки харків'яни не постраждають
16 березня 2021 18:19 Медицина
Ігор Терехов: Від продажу будівлі 19-тої поліклініки харків'яни не постраждають Медичні працівники, які працюють у міській поліклініці №19, і жителі району, яких вона обслуговує, не постраждають від продажу будівлі на аукціоні.

Про це сьогодні, 16 березня, заявив журналістам секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Я хочу вам нагадати історію, яка сталася. Один з підрозділів концерну «АВЕК», власником якого є народний депутат Фельдман, свого часу викупив це приміщення і пізніше заклав його в банк. Отримані кредитні ресурси не були повернуті, тому державний банк виставив приміщення 19-тої поліклініки на торги», - пояснив Ігор Терехов.

Він зазначив, що в даний час в поліклініці обслуговуються 28 тис. пацієнтів і працюють 160 медичних працівників, однак продаж будівлі поліклініки на них вплинути не повинен.

«У нас налагоджено повний консруктив з «Укргазбанком», у заставі у якого знаходиться це приміщення. Готуємо договір оренди з банком. Ми не можемо викупити це приміщення, бо ціна на торгах нечувана. Тому якщо власник зміниться, будемо розмовляти про продовження договору оренди. Якщо нам відмовлять, переведемо всіх співробітників і людей, які обслуговуються в цій поліклініці, в найближчі амбулаторії. Ні жителі району, ні медичні працівники не постраждають», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини