Ігор Терехов: У разі посилення карантину підприємці отримають виплати
23 березня 2021 19:06 Місто
Ігор Терехов: У разі посилення карантину підприємці отримають виплати Підприємці отримають виплати з державного бюджету і бюджету територіальної громади Харкова у разі посилення карантину.

Про це сьогодні, 23 березня, після засідання по відеозв'язку Президії Конгресу місцевої та регіональної влади повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, компенсацію отримають підприємці, діяльність яких обмежать, якщо Харків опиниться у «червоній» зоні. Держава виплатить їм по 8 тис. грн, решту коштів - місто.

«Підприємці не повинні страждати. Ми візьмемо середню заробітну плату по області, віднімемо 8 тис. грн і компенсуємо різницю», - пояснив секретар міської ради.

Ігор Терехов підкреслив, що зараз важливо знизити зростання захворюваності, тому необхідно носити маски, користуватися деззасобами, дотримуватися соціальної дистанції, норм заповнюваності залів у театрах та кінотеатрах та інших запобіжних заходів.

За його словами, якщо Харків опиниться у «червоній» зоні - обмежувальні заходи залежатимуть від рівня захворюваності, але транспорт продовжить курсувати.

«Я категорично проти закриття метрополітену, у якій би зоні ми не були. При цьому ми повинні дотримуватися всіх епідеміологічних заходів в міському електротранспорті та маршрутних автобусах, де велике скупчення людей. На жаль, ми перейшли в «помаранчеву» зону, але інші області і міста увійшли в неї раніше. Це говорить про те, що ми правильно виконуємо всі визначені заходи», - сказав секретар міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини