Ігор Терехов склав присягу Харківського міського голови
11 листопада 2021 19:04 Місто
Ігор Терехов склав присягу Харківського міського голови На позачерговій сесії Харківської міської ради 8 скликання, яка відбулася сьогодні, 11 листопада, Ігор Терехов склав присягу та офіційно вступив на посаду Харківського міського голови.

«Я, Ігор Терехов, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що вірно служитиму громаді та народу України, дотримуватимусь Конституції та законів України, сприятиму їх втіленню в життя, охоронятиму права, свободи та законні інтереси жителів міста Харкова, сумлінно виконуватиму свої посадові обов'язки», - сказав Ігор Терехов.

Голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко вручила йому посвідчення та посадовий нагрудний знак мера Харкова.

Після цього Ігор Терехов подякував харків'янам, які підтримали його на виборах, а також тим, хто віддав голоси за інших кандидатів.

«Гарантую, що буду мером усіх харків'ян, незалежно від політичних та особистісних уподобань. Харківська міська рада стане найвідкритішою, а її діяльність - найпрозорішою. Гроші городян працюватимуть на користь усієї громади Харкова. І повірте, стежити за цим разом із харків'янами я буду дуже уважно.

Я знаю, що ви чекаєте від влади Харкова. Це масштабні інфраструктурні проєкти, створення робочих місць із гідною заробітною платою, відродження виробництва, модернізація транспорту, доступна та якісна медицина, оновлення житлово-комунального господарства, екологічна безпека та культурний розвиток. І я вас не підведу. Все, що я обіцяв, все, що ви від мене чекаєте, ми втілимо в життя. За останні десятиліття завдяки зусиллям Геннадія Кернеса планка перетворень у нашому місті була піднята дуже високо. Моя мета - підняти її ще вище, задати небувалий темп розвитку міста у всіх сферах його життєдіяльності. Такої віддачі я вимагав, вимагаю і вимагатиму від усіх моїх соратників. Постійна турбота про харків'ян - наш із вами закон, вище якого немає нічого», - зазначив у своєму першому виступі як мер Ігор Терехов.

Нагадаємо, що Харківський міський голова обирається на п'ять років та здійснює свої повноваження на постійній основі. Він очолює виконавчий комітет міської ради, головує на засіданнях міської ради.

31 жовтня Ігор Терехов виграв позачергові вибори міського голови: за нього проголосували 146 240 виборців, або 50,66% загальної кількості тих, хто проголосував.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини