Ігор Терехов розвінчав низку інформаційних фейків
16 червня 2022 19:50 Місто
Ігор Терехов розвінчав низку інформаційних фейків Низку повідомлень, які не відповідають дійсності, сьогодні, 16 червня, розвінчав у своєму відеозверненні Харківський міський голова Ігор Терехов.
За його словами, останніми днями ворог використовує методи психологічного тиску на городян. Наприклад, учора на багатьох під'їздах з'явилися оголошення з закликом залишати відчиненими вхідні двері до квартир начебто на вимогу української армії та тероборони для облаштування вогневих позицій. Ігор Терехов наголосив, що це брехня.

Також не відповідає дійсності інформація про заклик міського голови до головних лікарів закупити атропін на випадок хімічної атаки. Ігор Терехов зазначив, що справді збирав сьогодні медиків, але лише для того, щоб подякувати їм за працю та привітати з прийдешнім професійним святом.

Крім того, мер Харкова заявив, що після того, як він оголосив про те, що поїде до Мадрида на зустріч із архітектором Норманом Фостером та інвесторами післявоєнного відновлення Харкова, з'явилися чутки про те, що він не повернеться до міста.

«Це брехня. Я не поїхав з міста у найскладніші моменти, коли ситуація у Харкові була напруженішою. Я не кидаю Харків і зараз. Це моє місто, а ми з вами за ці місяці війни стали фактично однією сім'єю. Я повернуся до Харкова до кінця наступного тижня, провівши всі необхідні переговори. Я постійно буду на зв'язку, й інформуватиму вас про хід роботи», - звернувся до містян міський голова.

Він закликав харків'ян не вірити фейкам, які зараз цілеспрямовано продукують та розповсюджують. За його словами, російський агресор має спеціальні підрозділи для цих цілей, але їм не вдасться залякати, деморалізувати і посіяти паніку серед городян.

«Я вірю в мудрість харків'ян, які не «поведуться» на ці вигадки нашого ворога. Перемога буде за нами!» - наголосив мер Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини