Ігор Терехов: Пропозиції з перейменування вулиць обговорюватимуться з усіма харків'янами
02 липня 2015 18:23 Місто
Ігор Терехов: Пропозиції з перейменування вулиць обговорюватимуться з усіма харків'янами Міська влада чітко виконує закон про декомунізацію на території міста Харкова.

Про це сьогодні, 2 липня, на другому засіданні міської комісії, що відповідає за виконання закону «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» заявив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Ми повинні зробити так, щоб закон, безумовно, виконувався на території міста Харкова, але щоб ми разом з тим не наробили помилок. Тому всі пропозиції ми виноситимемо на громадські слухання, і харків'яни зможуть обговорювати ту чи іншу назву, пам'ятник тощо. Залежно від реакції людей ми рекомендуватимемо те чи інше рішення. Головне, щоб вся громадськість міста максимально увійшла в процес обговорення. Чим більше ми обговорюватимемо, тим більша ймовірність, що в підсумку ми приймемо найвиваженіше рішення», - зазначив Ігор Терехов.

Він також повідомив, що до розробки пропозицій нових назв вулиць залучені авторитетні історики, які вивчали історію Харкова, Слобожанщини, України.

«Звичайно, спочатку ми розглядатимемо варіанти назв, які та чи інша вулиця носила раніше. Але вже є й інші пропозиції, наприклад, від небайдужих городян, а також пропозиції щодо людей, які в даний час віддали життя за незалежність і цілісність нашї держави. Все це ми розглядатимемо», - повідомив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини