Ігор Терехов про відновлення Харкова: Не можна ставити «коробки», кожен мікрорайон має відрізнятись
12 квітня 2022 16:42 Місто
Ігор Терехов про відновлення Харкова: Не можна ставити «коробки», кожен мікрорайон має відрізнятись Міністерство розвитку громад та територій України та Харківська міська рада сьогодні, 12 квітня, обговорили співпрацю щодо плану реконструкції Харкова після війни.

Як повідомив під час онлайн-зв'язку Харківський міський голова Ігор Терехов, після перемоги великої уваги заслуговує відновлення об'єктів соціальної сфери – лікарень, шкіл, дитячих садків тощо. Крім того, необхідно переходити на локальні джерела забезпечення житлових мікрорайонів – будувати дахові котельні, робити свердловини замість централізованого водопроводу, щоб Харків як прикордонне місто було готове до будь-яких гіпотетичних надзвичайних ситуацій.

Міський голова наголосив, що особливу увагу варто приділити архітектурі. За його словами, кожен новий мікрорайон, збудований після війни, має відрізнятися від іншого. У Харкові потрібно створити новий архітектурний простір, зберігши старі традиції.

«У місті зараз живе понад мільйон людей, які не збираються їхати, бо люблять своє місто. Не можна ставити «коробки». Кожна будівля, кожен мікрорайон має відрізнятися. Але при цьому ми не повинні упустити архітектурні традиції, ми завжди славилися бекетівськими будинками. Нам потрібно подивитися на відновлення міста на багато кроків уперед, на 30 років уперед, щоб створити унікальні споруди, враховуючи наші особливості та ментальність», - зазначив Ігор Терехов.

Також він підкреслив, що після перемоги харків'яни готові разом відбудовувати своє місто.

Зазначимо, що зустріч була організована Європейською економічною комісією ООН у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та Харківською міською радою за технічної підтримки Женевського центру міст.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини