Ігор Терехов про резонансне ДТП: Не варто робити огульні висновки
11 лютого 2022 16:09 Суспільство
Ігор Терехов про резонансне ДТП: Не варто робити огульні висновки Харківський міський голова Ігор Терехов прокоментував ДТП, в якому автомобіль із кортежу президента групи «DCH» Олександра Ярославського збив насмерть людину.

За словами мера, журналістам та громадськості не варто робити поспішних висновків до закінчення розслідування.

«Я категоричний у своїй позиції щодо Олександра Ярославського. По-перше, Олександр Ярославський - Почесний громадянин міста Харкова, людина, яка дуже багато зробила і для нашого міста, і для України. Я хочу попросити всіх журналістів не робити огульних висновків. Олександр Ярославський - дуже виважена людина, і якби він був на тій трасі, то я впевнений на 1000%, що він би не допустив такої ситуації», - зазначив Ігор Терехов.

Також мер повідомив, що знає Олександра Ярославського як людину, яка веде здоровий спосіб життя.

«Щодо поширення в ЗМІ інформації про те, що він був п'яним. Я знаю Олександра Ярославського багато років і можу вам з упевненістю сказати, що це людина, яка не п'є, а сповідує здоровий спосіб життя. Тому треба дочекатися закінчення слідства, а потім робити висновки. І дуже хочу попросити всіх журналістів не нападати на Ярославського, не гнатися за сенсаціями, а дочекатися об'єктивного розслідування», - наголосив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини