Ігор Терехов привітав з Днем святого Миколая вихованців дитячого будинку «Родина»
19 грудня 2018 17:50 Суспільство
Ігор Терехов привітав з Днем святого Миколая вихованців дитячого будинку «Родина» Свято, присвячене Дню святого Миколая, відбувся сьогодні, 19 грудня, в харківському дитячому будинку «Родина».

У ньому взяли участь перший заступник міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Слобідського району В'ячеслав Ільєнко, депутати міської ради, а також вихованці та педагоги дитячого будинку.

«Сьогодні такий світлий і казковий день, коли ми робимо один одному подарунки, а святий Миколай дарує нам чудеса. Я хочу побажати вам, щоб ваше життя було наповнене добротою, щастям і чудесами», - зазначив перший віце-мер.

На свято до дітей прийшов і сам святий Миколай - цю роль уже не перший рік для вихованців дитячого будинку виконує його випускник Сергій Прескорнік. Він виховувався в дитбудинку «Родина» понад 15 років, потрапивши в установу в три роки. Сьогодні на Сергія теж нахлинули дитячі спогади.

«Ми лягали спати, але не засипали і чекали, що Миколай покладе нам подарунки в шафку або під подушку. Зараз, вже дорослий, я розумію, як важливі подібні зустрічі для цих дітей. Не стільки подарунки, скільки увага - що до них прийшли, про них не забули. Адже для цих дітей гості і є свято», - сказав колишній вихованець дитбудинку.

Для гостей малюки і школярі підготували святкову казку, після якої перший віце-мер і депутати вручили дітям подарунки, а вихованці дитячого будинку презентували гостям сувеніри-свинки, які зробили своїми руками.

«Ми як міська влада зобов'язані піклуватися про таких дітей - їм батьки не покладуть під подушку подарунок у День святого Миколая. І дуже добре, що ми прийшли привітати вихованців дитячого будинку разом із депутатами - цим дітям дуже важлива наша увага. І емоції, які подарували нам сьогодні малюки, дорогого варті», - підкреслив Ігор Терехов.

Довідка. Дитячий будинок «Родина» заснований у 1973 році. У ньому виховується 54 дитини: 38 дітей дошкільного віку та 16 школярів. Вихованці здобувають освіту в спеціалізованій школі №77. У дитячому будинку працює 12-метровий басейн, два спортивні зали, обладнані сучасними тренажерами. На подвір'ї встановлені сучасні ігрові майданчики та пісочниці.

Друкувати
Останні новини