Ігор Терехов привітав вихованців дитячого будинку «Родина» з Днем Святого Миколая
19 грудня 2016 15:39 Освіта
Ігор Терехов привітав вихованців дитячого будинку «Родина» з Днем Святого Миколая Свято, присвячене Дню святого Миколая, відбувся сьогодні, 19 грудня, в харківському дитячому будинку «Родина». Зі святом дітей прийшли привітати перший заступник міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, депутати міської ради. Для гостей діти показали новорічний концерт.

«У це світле свято - День Святого Миколая, діти підготували чудовий концерт. А ми разом з депутатами міської ради прийшли привітати дівчаток та хлопців. Поки ми працюємо, ми будемо дбати про наших дітей, будемо робити все можливе і неможливе, щоб вони були щасливі», - зазначив Ігор Терехов.

Він також розповів, що в місті до Нового року організовано безліч заходів. Зокрема, сьогодні ввечері на пл. Свободи відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста, там же відкрито найбільшу у місті  ковзанку. У Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка все новорічні та різдвяні свята будуть показувати спектакль, який підготували спеціально для харківських школярів. Його подивляться близько 100 тис. дітей.

Довідка.
Дитячий будинок «Сім'я» заснований в 1973 році. Вихованці здобувають освіту в спеціалізованій школі №77. У дитячому будинку працює 12-метровий басейн, два спортивні зали, обладнані сучасними тренажерами. На подвір'ї встановлено сучасні ігрові дитячі майданчики та пісочниці.
Друкувати
Останні новини