Ігор Терехов привітав учителів Московського району з прийдешнім святом
28 вересня 2021 16:32 Місто
Ігор Терехов привітав учителів Московського району з прийдешнім святом Захід, присвячений прийдешньому Дню вчителя, відбувся сьогодні, 28 вересня, у Харківському академічному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

У ньому взяли участь педагоги Московського району. Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав вчителів зі святом, що наближається.

«Вінстон Черчилль говорив, що шкільні вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть тільки мріяти. Я пам'ятаю свого першого, свого улюбленого вчителя і думаю, що, обираючи професію, ви також орієнтувалися на особисті приклади. Тому ви дуже багато значите для кожної людини. Ваша професія вимагає колосального терпіння і самовіддачі. Кожна дитина - особистість зі своїм характером, яку потрібно спрямовувати. Дякую за підтримку наших дітей, за знання, які ви їм даєте. Це дуже нелегко. Спасибі за любов до своєї професії і дітей. Бажаю вам міцного здоров'я і благополуччя. Нехай ваші учні завжди відносяться до вас з вдячністю», - зазначив Ігор Терехов.

Напередодні свята вчителям вручили нагороди Харківської міської ради.

Також секретар міської ради подякував педагогам за відповідальну соціальну позицію, яку вони проявляють під час пандемії коронавіруса. За його словами, завдяки тому, що більшість вчителів вакцинувалася, школи працюють в штатному режимі і відсоток вакцинації в Харкові - один з найвищих в Україні.

Зазначимо, що День працівників освіти, або День учителя - професійне свято працівників освіти України, яке відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини