Ігор Терехов привітав учителів Холодногірського та Новобаварського районів із прийдешнім святом
01 жовтня 2020 13:57 Освіта
Ігор Терехов привітав учителів Холодногірського та Новобаварського районів із прийдешнім святом Прийом працівників освіти Холодногірського та Новобаварського районів пройшов сьогодні, 1 жовтня, у Харківській міській раді.

З прийдешнім Днем учителя педагогів привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що працівники освіти Новобаварського і Холодногірського районів завжди ставлять перед собою амбітні цілі і з готовністю приймаються за складні проєкти.

«День учителя - особливе і особисте свято, тому що кожен з нас у ці дні згадує улюбленого вчителя. Спасибі вам за знання, які формують майбутнє наших дітей, і колосальне терпіння. Ми знаємо, як буває важко зі своїми дітьми, а ви управляєтеся з цілими класами. Без вас, вашої самовіддачі неможливо виростити розумне і цілеспрямоване молоде покоління. Тому без вчителів у нашого міста і країни немає майбутнього. Передаю вам найкращі побажання від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Бажаю сімейного щастя, здоров'я, успіхів і мирного неба!» - сказав перший віце-мер.

Він вручив кращим педагогам районів Подяки міського голови та Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради.

Від імені вчителів на прийомі виступила директор Харківської гімназії №152 Людмила Луценко, яка привітала колег і побажала їм нових досягнень.

«Ми щасливі, тому що працюємо за покликанням, живемо в прекрасному місті - флагмані педагогічної науки, місті досягнень і відкриттів. Частинка нашої праці примножує успіхи Харкова. Ми виховали не одне покоління харків'ян, які люблять рідне місто і домагаються висот, адже не дарма нас називають інженерами людських душ», - зазначила Людмила Луценко.

На честь свята для вчителів виступили харківські артисти.

Зазначимо, що педагоги шкіл Новобаварського району підготували 22 переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та посіли перше рейтингове місце серед 9-ти районів міста. Школа №162 за результатами підготовки учнів до ЗНО посіла шосте місце в рейтингу шкіл Харкова і 63-те - у топ-200 шкіл України.

Педагоги Холодногірського району підготували лауреатів різних інтелектуальних турнірів і конкурсів. У тому числі переможців міського конкурсу «Учень року - 2020» в номінаціях «Інтелектуал року» (Поліна Берест, учениця школи №126), «Спортсмен року» (Денис Іващенко, учень школи №126), «Творча особистість» (Марія Філіпова, учениця школи №18). Учитель хімії гімназії №13 Ольга Фесенко перемогла у міському конкурсі «Учитель року - 2020». Крім того, випускниця гімназії №152 Єлизавета Коденко отримала 200-бальний результат із ЗНО з біології. Учнівські команди району здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі юних правознавців та на Всеукраїнському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини