Ігор Терехов привітав школярів зі святом останнього дзвоника
27 травня 2016 11:44 Освіта
Ігор Терехов привітав школярів зі святом останнього дзвоника Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 27 травня, привітав школярів Новобаварського (Жовтневого) району з закінченням навчального року.

Він взяв участь в урочистих лінійках у школах №54, 153 і 130. Перший віце-мер подякував вчителям, батькам і школярам за відмінні результати на олімпіадах і в турнірах, а також побажав їм гарного відпочинку, а випускникам - вдалого вступу до вишів.

«Я дякую за працю вчителям, які дарують нашим дітям знання. Випускникам бажаю обрати свій шлях у житті, і щоб ваше майбутнє було щасливим. Упевнений, попереду вас чекає багато нових перемог. Усім школярам я бажаю гарних канікул: ви з таким нетерпінням чекали цього дня, тому радості вам, посмішок, цікавих поїздок. Всім набратися сил для нового навчального року та гарного настрою», - сказав Ігор Терехов на святі останнього дзвоника в школі №153.

На лінійках 11-класники станцювали свій останній шкільний вальс. Також багатьом школярам вручили грамоти за досягнення на учнівських конкурсах, олімпіадах, турнірах.

Ігор Терехов повідомив, що після урочистостей в школах розпочнуться ремонти. У планах - заміна старих вікон, встановлення нових спортивних майданчиків, будівництво сучасних стадіонів.


Друкувати
Останні новини