Ігор Терехов привітав рятувальників з професійним святом
15 вересня 2021 15:08 Суспільство
Ігор Терехов привітав рятувальників з професійним святом Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 15 вересня, вручив нагороди міськради харківським рятувальникам.

Захід з нагоди Дня рятувальника України пройшов у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

«Я вдячний вам за роботу! Багатьох з вас знаю багато років. Коли були великі пожежі в Ізюмському районі, я бачив, як виносили з вогню наших пожежних, яким була потрібна медична допомога. Ви рятуєте інших, ризикуючи своїм життям і здоров'ям. Це просто неоціненно! Ви завжди на передовій у найбільш непередбачуваних ситуаціях, і робите те, що не під силу іншим. Ми дуже цінуємо вас та вашу роботу!» - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що День рятувальника святкують в Україні 17 вересня.

Довідка. У Харкові розташовані 23 пожежно-рятувальні підрозділи, у яких щодня несуть службу близько 200 осіб особового складу та 48 одиниць пожежно-рятувальної та аварійно-рятувальної техніки (у резерві перебувають близько 150 осіб особового складу та 28 одиниць техніки). У випадку загрози або виникнення надзвичайних ситуацій протягом двох годин додатково може бути залучено близько 400 співробітників ДСНС і 100 осіб особового складу та офіцерів Національного університету цивільного захисту України.

Також на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління базується один зведений загін - 115 осіб особового складу та 32 одиниці пожежно-рятувальної та аварійно-рятувальної техніки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини