Ігор Терехов привітав працівників «Електроважмаша» з Днем машинобудівника
23 вересня 2021 12:01 Місто
Ігор Терехов привітав працівників «Електроважмаша» з Днем машинобудівника Вшанування кращих працівників галузі машинобудування пройшло сьогодні, 23 вересня, на АТ «Електроважмаш».

У заході взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він привітав заводчан з професійним святом і вручив їм нагороди міської ради.

«Машинобудування - це якір Харкова. Так завжди було, є і буде. Коли говорять про наше місто, завжди згадують машинобудівні заводи - найпотужніші підприємства, які знають у всьому світі. Вони давно стали брендом нашого міста. Тому напередодні вашого професійного свята я хочу подякувати вам за працю, побажати вам гідних зарплат і хороших замовлень. Нехай наше місто процвітає!» - зазначив Ігор Терехов.

Завод «Електроважмаш» входить до десятки світових компаній, які спеціалізуються на проєктуванні, виробництві та обслуговуванні гідрогенераторів, великих електричних машин для металургійної, вугільної та нафтопереробної промисловості. Продукція заводу експлуатується в більш ніж 50 країнах і успішно конкурує з такими світовими лідерами, як «General Electric», «Siemens», «Hitachi» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини