Ігор Терехов привітав колишній «Турбоатом» із 88-річчям
20 січня 2022 17:03 Місто
Ігор Терехов привітав колишній «Турбоатом» із 88-річчям Колектив заводу «Турбоатом», який увійшов до складу АТ«Українські енергетичні машини», відзначає 88-річчя з дня заснування підприємства.

Співробітників привітав та подякував їм за роботу Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що завдяки такому великому заводу, як «Турбоатом», Харків став столицею машинобудування країни. За його словами, новий імпульс розвитку галузі має дати злиття підприємств «Турбоатом» та «Електроважмаш» в «Українські енергетичні машини».

«Багато років я спостерігаю за тим, як ви прогресуєте. «Турбоатом» – це бренд міста Харкова. Я дуже хочу, щоб ваше підприємство процвітало, прославляло Харків та Україну. 88 років – це велика історія, але хай це буде лише відрізком великого успішного шляху», – наголосив Ігор Терехов.

Також міський голова вручив співробітникам підприємства нагороди Харківської міської ради.

Довідка. Харківський турбінний завод (колишній АТ «Турбоатом») був побудований за три з половиною роки та введений в експлуатацію 21 січня 1934 року. За роки роботи «Турбоатом» став одним з найбільших у світі турбобудівних підприємств, що здійснює повний цикл виробництва: проєктування, виготовлення, постачання, налагодження, фірмове обслуговування турбінного обладнання для всіх типів електростанцій.

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 26 серпня 2021 року погодив реорганізацію АТ «Завод «Електроважмаш» шляхом приєднання до АТ «Турбоатом». Нове об'єднання отримало назву «Українські енергетичні машини».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини