Ігор Терехов привітав харківських чорнобильців
13 грудня 2021 16:58 Місто
Ігор Терехов привітав харківських чорнобильців Прийом з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся сьогодні, 13 грудня, у Харківській міській раді.

Зі словами привітання та подяки до ліквідаторів звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Коли трапилася ця трагедія, ви, без перебільшення, врятували світ. Ви виконали свій обов'язок і запобігли глобальній катастрофі, яка б торкнулася кожного з нас. Я схиляюся перед вашим подвигом і тисну руку кожному. Всім бажаю міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя, і щоб ніколи більше нашим дітям та онукам не довелося рятувати світ від таких катастроф. Попереду на нас чекає багато роботи з розвитку Харкова, і я сподіваюся, що ми працюватимемо над цим разом», - наголосив мер.

З нагоди свята Ігор Терехов вручив активістам чорнобильського руху Подяки міського голови.

Своєю чергою голова правління Всеукраїнського об'єднання ветеранів Чорнобиля Володимир Проскурін подякував Ігорю Терехову за підтримку.

«Від імені всіх чорнобильців дякую вам за ту увагу, яку ви повсякденно надаєте нам. Дякуємо всій команді міськради, депутатам, що Харків змінюється на очах, впорядковується, стає гарнішим і комфортнішим», - зазначив Володимир Проскурін.

Наприкінці зустрічі чорнобильці вручили Ігореві Терехову символічний подарунок - ікону «Чорнобильський спас».

Довідка. День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначається щорічно 14 грудня. Встановлений Указом Президента України у 2006 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини