Ігор Терехов привітав із 8 Березня співробітниць «Турбоатома»
04 березня 2021 17:40 Місто
Ігор Терехов привітав із 8 Березня співробітниць «Турбоатома» Святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню, пройшов сьогодні, 4 березня, в актовому залі АТ «Турбоатом».

Співробітниць підприємства привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який вручив їм Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови.

«Вітаю ваш колектив з минулим днем ​​народження заводу, а дорогих жінок - з прийдешнім святом. Для нас, чоловіків, дорогого коштує бачити посмішки на ваших обличчях. Саме 8 березня розпочинається весна, розквітає природа, і у всіх нас з'являється святковий настрій. Бажаю всім харків'янкам посмішок, душевного спокою, гармонії і більше радісних моментів у житті. Хочу, щоб ви завжди відчували підтримку, вірили в своїх чоловіків, а вони вас ніколи не підводили. З прийдешнім святом!» - сказав Ігор Терехов.

Генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Субботін також привітав працівниць підприємства і зазначив, що завод розвивається з планами на майбутній, 2022-й, рік.

«Вітаю вас, наші дорогі жінки, зі святом весни, краси і любові. На «Турбоатомі» - все спокійно. У нас є перспективи на поточний рік з хорошими планами на наступний, а це значить, що наші сім'ї будуть соціально захищені та забезпечені», - сказав Віктор Суботін. 

Після церемонії нагородження в актовій залі підприємства пройшов концерт, який підготували самі співробітники заводу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини