Ігор Терехов подав документи до міської виборчої комісії
28 вересня 2021 11:28 Офіційно
Ігор Терехов подав документи до міської виборчої комісії Секретар міської ради Ігор Терехов подав документи у Харківську міську територіальну виборчу комісію для реєстрації кандидатом на виборах мера Харкова.

Його кандидатура була висунута 25 вересня «Блоком Кернеса - Успішний Харків!» на партійній конференції. У «Блоці Кернеса» підкреслили, що Ігор Терехов продовжив стратегію Геннадія Кернеса з розвитку Харкова.

Нагадаємо, що Ігор Терехов довгий час був першим заступником міського голови Геннадія Кернеса. У грудні 2020 року він був обраний секретарем міської ради і з того часу є фактичним керівником міста.

«Я йду перемагати. Харків моєї мрії - місто, яке увійде в топ-100 кращих міст світу, найбільш комфортних і прогресивних. За багатьма параметрами, ми вже №1 в Україні і продовжуємо набирати обертів», - заявив Ігор Терехов на церемонії висунення.

Він підкреслив, що найближчим часом буде представлена ​​Стратегія розвитку Харкова, яка містить детальний план дій у кожній зі сфер міського життя. Ігор Терехов також повідомив, що найважливішими напрямами його роботи будуть розвиток інфраструктури та залучення інвестицій у харківську економіку.

Згідно з Всеукраїнським муніципальним опитуванням соціологічної групи «Рейтинг», майже 60% харків'ян підтримують дії міської влади щодо розвитку міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини