Ігор Терехов: Плитковий завод - один із брендів Харкова
19 липня 2021 12:51 Місто
Ігор Терехов: Плитковий завод - один із брендів Харкова Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 19 липня, відвідав Харківський плитковий завод.

У ході візиту він ознайомився з розробками підприємства, а також поспілкувався з його працівниками. Він зазначив, що Харківський плитковий завод - одне із найбільш інноваційних підприємств міста. Так, на заводі регулярно модернізуються технології виробництва, відкриваються нові лінії, а також збільшується асортимент продукції.

«Сьогодні плитковий завод - один з брендів Харкова. Ви експортуєте багато якісної продукції в інші країни, завдяки чому наше місто знають. І найголовніше те, що ви не стоїте на місці. Ви постійно прагнете до вдосконалення, і це видно, починаючи від впровадження у виробництві новітніх технологій і закінчуючи запуском нових ліній. Завдання такого міста, як Харків - в жодному разі не зупинятися і весь час розвиватися. У вас на підприємстві відчувається цей темп, і це дуже круто», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Харківський плитковий завод - одне з найбільших підприємств України з виробництва керамічної плитки. На сьогоднішній день завдяки комбінації п'яти переваг - власної сировинної бази, сучасного енергозберігаючого обладнання, власної дистриб'юторської мережі, власної дизайн-студії і високим стандартам якості - завод мінімізує витрати на виготовлення і реалізацію продукції, що в свою чергу дає можливість максимально наблизитися до світових лідерів керамічної галузі і бути одним з провідних підприємств Східної Європи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини