Ігор Терехов передав частки Благодатного вогню до храмів Харкова
01 травня 2021 22:58 Місто
Ігор Терехов передав частки Благодатного вогню до храмів Харкова Благодатний вогонь доставили до Харкова з Єрусалиму сьогодні, 1 травня, ввечері, напередодні свята Світлого Христового Воскресіння.

У Міжнародному аеропорту «Харків» лампаду з часткою Благодатного вогню зустріли секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, заступники міського голови, інші представники міської влади, депутати, духовенство, харків'яни.

Всі бажаючі запалили свої лампадки від Благодатного вогню, який потім представники духовенства та керівництва міста передали до харківських храмів.

Зокрема, Ігор Терехов передав вогонь до Свято-Олександро-Невського храму, храму Священномученика Олександра, храму Святих Жінок-Мироносиць, а також до церкви в Саржиному яру на честь ікони Божої Матері «Відрада або Утіха».

«Це добра традиція, яку ми з року в рік шануємо в Харкові. Я бачу радісні обличчя людей, і це здорово, тому що Благодатний вогонь зміцнює їхню віру в Бога, який обов'язково повинен бути в душі кожного з нас. Ми розвезли вогонь по храмах міста, і для віруючих це справжня благодать. Ми живемо у складний час, але я впевнений, що Харків витримає все. Будемо сьогодні молитися у тому числі за процвітання нашого міста!» - зазначив Ігор Терехов.

Після запалювання Благодатного вогню в церквах Харкова почалися нічні великодні богослужіння.

Довідка. Благодатний вогонь - вогонь, що виноситься з Гробу Господнього на особливому богослужінні, що здійснюється щорічно у Велику суботу, напередодні святкування Великодня за юліанським календарем у храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі. Винесення пасхального вогню символізує вихід з Гробу «Світла Істинного», тобто воскреслого Ісуса Христа.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини