Ігор Терехов обговорив зі школярами проєкти розвитку Харкова
07 грудня 2021 17:41 Місто
Ігор Терехов обговорив зі школярами проєкти розвитку Харкова Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 7 грудня, зустрівся із лідерами міської організації учнівського самоврядування у Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Зустріч була приурочена до Дня місцевого самоврядування та відбулася у рамках відкритого заняття школи розвитку «Мер міста», яка функціонує на базі університету у співпраці з Департаментом освіти. У заході взяли участь керівники дитячих громадських організацій, шкільні омбудсмени, юні журналісти.

Під час заняття учні поділилися з Ігорем Тереховим своїм поглядом на майбутнє Харкова, подискутували про шляхи вирішення проблем сучасних громад, а також презентували свої ініціативи у рамках «Стратегії розвитку Харкова – 2030». Зокрема, представники учнівських організацій міста представили проєкт розвитку безпечного освітнього середовища, що передбачає створення інклюзивного креативного простору, запровадження енергоефективних технологій, запобігання конфліктним ситуаціям серед учнів, популяризацію здорового способу життя. Також були представлені проєкти створення музею міжнаціонального діалогу та популяризації правил пожежної безпеки та дорожнього руху у соціальній мережі «Тік-Ток».

У рамках зустрічі Ігор Терехов зазначив, що подані ініціативи актуальні для міста Харкова та побажав слухачам школи розвитку «Мер міста» вдалої реалізації життєвих планів.

«Якщо ви хочете зробити Харків найуспішнішим і найкомфортнішим містом, ви повинні реалізовувати найсміливіші, найамбітніші проєкти. Обрали собі ідею і робіть все, щоб втілити її у життя. Якщо вирішили чогось досягти, ставте собі за мету, домагайтеся цього у що б то не стало», - звернувся міський голова до учнів.

Успіхів представникам учнівського самоврядування також побажав ректор університету, професор Володимир Бабаєв. «Сподіваюся, що ви будете гідними громадянами України, гідними мерами і у нас будуть найкращі міста в Європі та світі», - наголосив він.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини