Ігор Терехов обговорив з батьківським активом проблеми Основ'янського району
11 жовтня 2018 19:27 Освіта
Ігор Терехов обговорив з батьківським активом проблеми Основ'янського району Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 11 жовтня, провів зустріч з батьками учнів шкіл Основ'янського району в Харківській гімназії №12 (вул. Чугуївська, 35-а).

У заході також взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська, представники Міського батьківського комітету та батьки учнів шкіл району.

В ході зустрічі батьки школи №35 звернулися з проханням відремонтувати стадіон навчального закладу. Перший віце-мер пообіцяв включити цей об'єкт в міську програму реконструкції стадіонів на наступний рік. Також батьки піднімали проблеми дошкільної освіти, зокрема, оновлення матеріальної бази дитячих садків, встановлення вікон і нових дитячих майданчиків, частину з яких також пообіцяли вирішити. Крім того, Ігор Терехов акцентував увагу на харчуванні дошкільнят.

«Ми будемо піднімати ціну на харчування в дитячих садках, будемо дотувати з міського бюджету більше, тому що ціни на харчі зростають, інакше ми не забезпечимо дітям збалансоване харчування», - зазначив перший віце-мер.

Не залишилися без уваги і питання безпеки школярів. Так, Ігор Терехов доручив голові району раз в два місяці проводити на базі шкіл пожежні навчання. Крім цього, відповідаючи на питання батьків, він розповів про реконструкцію підземного переходу в районі цирку, який планують відкрити вже на початку наступного року.

«Величезна проблема у нас зараз йде з безпекою на дорогах. На жаль, за нормами дорожнього руху ми не маємо права встановлювати лежачі поліцейські, але якщо є особливо небезпечні місця, біля шкіл, ми йдемо на порушення правил і їх встановлюємо. Наприклад, з понеділка його встановлять біля однієї зі шкіл Московського району, а також в Індустріальному районі», - підкреслив перший віце-мер.

В ході зустрічі також йшлося про будівництво нових станцій метро, ​​створення в місті Ситуаційного центру і про старт опалювального сезону в Харкові.

«Наш діалог з батьками дуже важливий для того, щоб ми розуміли, які сьогодні існують проблеми в районах, і вирішували їх разом. Батьки зазначали, що сьогодні дуже багато зроблено, але тим не менше залишається ще низка питань. Зокрема, встановлення вікон і утеплення фасадів у школах і дитсадках, питання безпеки тощо. Все це ми будемо поступово вирішувати, у нас є можливості цього року і бюджет на наступний рік», - підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, 9 жовтня Ігор Терехов провів зустріч з батьківським активом Індустріального району. Найближчим часом перший віце-мер планує зустрітися з батьками всіх районів міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини