Ігор Терехов: Невдовзі у Харкові будуть запущені нові проєкти
27 травня 2021 22:21 Місто
Ігор Терехов: Невдовзі у Харкові будуть запущені нові проєкти У Харкова є чітка стратегія розвитку, і міська влада буде неухильно її дотримуватися.

Про це секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив сьогодні, 27 травня, у програмі «Велике інтерв'ю» на телеканалі «Simon».

За його словами, вектор розвитку міста був сформований ще за життя Геннадія Кернеса.

«Та стратегія розвитку Харкова, яку ми планували з Геннадієм Адольфовичем, буде продовжена, я послідовно йтиму цим шляхом. Ні на хвилину Харків не зупиниться у своєму розвитку, і у нас дійсно багато нових проєктів. Це реконструкція Гідропарку, будівництво багаторівневих розв'язок, перша з яких з'явиться на перетині вулиці Шевченка та узвозу Весніна. Це будівництво двох нових станцій метро і перспектива розвитку наступних», - зазначив Ігор Терехов.

Також велика увага буде приділена оновленню рухомого складу пасажирського транспорту і будівництву багатоярусних паркінгів, як у саду ім. Шевченка.

«Плануємо будувати такі паркінги у всіх районах Харкова, і думаємо про те, як побудувати прибудинкові багаторівневі парковки. Все це - середньострокова перспектива, і її перші результати ви побачите зовсім скоро. Так, найближчим часом відкриємо паркінг у саду Шевченка, до Дня міста - реконструйований зоопарк, у серпні на міські маршрути вийдуть нові автобуси, які потім будуть вироблятися у Харкові, а в кінці вересня презентуємо новий харківський трамвай», - розповів Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини