Ігор Терехов напередодні Дня перемоги відвідав вдома ветеранів
06 травня 2021 15:48 Місто
Ігор Терехов напередодні Дня перемоги відвідав вдома ветеранів Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 6 травня, відвідав вдома ветеранів - учасників бойових дій Другої світової війни.

Напередодні Дня перемоги Ігор Терехов побував у гостях у мешканки Шевченківського району, визволительки Харкова Тамари Бутенко, мешканки Новобаварського району, старшини медслужби Лідії Іващенко та у кавалера чотирьох медалей «За відвагу» Олексія Прокоф'єва, який проживає в Індустріальному районі. Секретар міськради привітав ветеранів з прийдешнім святом і вручив їм Почесні грамоти Харківської міської ради.

Учасники бойових дій поділилися спогадами і про роки війни, і про період відновлення країни з руїн, показали старі світлини, розповіли про своє нинішнє життя.

«З кожним роком нас стає все менше. Тому спасибі за увагу до ветеранів, за те, що не забуваєте про нас», - сказала в словах подяки Тамара Бутенко.

У свою чергу Ігор Терехов побажав ветеранам здоров'я, благополуччя і мирного неба над головою.

«Мене вразила позиція, стрижень, який є всередині цих людей. Ось, наприклад, Лідія Іващенко дивилася телепередачу, коли виникла суперечка про маршала Жукова, і я сказав в ефірі, що пам'ятник маршалу Жукову в Харкові стояв, стоїть і буде стояти. І ніхто не має права його зносити, тому що він не комуністу, а маршалу, який зробив внесок у перемогу. І Лідія Яківна сама сказала, що солдати поважали Жукова як полководця, і ветерани підтримують нас у цьому питанні. Я схиляюся перед цими людьми за їхню позицію і за все, що вони зробили», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини