Ігор Терехов: На 23 Серпня новобудови не буде
10 квітня 2021 17:24 Місто
Ігор Терехов: На 23 Серпня новобудови не буде Будівництво висотки в районі будинку №56 по вул. 23 Серпня буде зупинено.

Про це сьогодні, 10 квітня, під час зустрічі з мешканцями будинків по вул. 23 Серпня повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, всі необхідні документи для цього будуть підготовлені найближчим часом.

«Жителі проти того, щоб тут була ущільнювальна забудова. Я повністю на їхньому боці і завжди буду їх підтримувати. Більш того, ми хочемо власникам цього об'єкту зробити пропозицію про його продаж місту. На базі цього приміщення ми хочемо зробити дитячий садок. У цьому районі багато діток, тому додаткові місця в дитсадках дуже потрібні», - сказав Ігор Терехов.

Також на прохання мешканців біля цього об'єкту впорядкують зону для відпочинку: реконструюють стадіон, встановлять дитячий майданчик і зроблять невеликий сквер.

Нагадаємо, раніше жителі мікрорайону звернулися до Харківської міської ради з проханням зупинити будівництво житлового будинку на місці адміністративної будівлі по вул. 23 Серпня, 56, на місці якої забудовник планує звести три з'єднаних між собою висотки 9, 12 і 17 поверхів. Жителі проти будівництва, оскільки відстань від новобудови до будинку №60 по вул. 23 Серпня складе 24 м. Крім того, проєктом передбачено підземний двоярусний паркінг, що може завдати шкоди інженерним мережам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини