Ігор Терехов: Міська влада успішно справляється з проблемами переселенців
03 квітня 2019 18:15 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов: Міська влада успішно справляється з проблемами переселенців Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 3 квітня, провів зустріч зі спостерігачем Харківського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександром Бурсачом.

В ході зустрічі сторони обговорили проблеми, що стосуються внутрішньо переміщених осіб, і як з ними справляється місто. Зокрема, були підняті такі злободенні теми, як забезпечення переселенців житлом, роботою, а також місцями для дітей у дитячих садках, школах, надання їм медичного обслуговування тощо.

Олександр Бурсач зазначив, що представники місії ОБСЄ особливу увагу приділяють моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами в місті Харкові.

«Наш офіс працює в Харкові і моніторить ситуацію з внутрішніми переселенцями в Харківській, Полтавській та Сумській областях. Ми спостерігали велику кількість переселенців, які прибули до Харкова. Нам відомо, що їх кількість в місті все ще залишається високою. Ці люди на сьогоднішній день залишаються в полі нашого зору», - зазначив спостерігач місії ОБСЄ.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що міська влада успішно справляється з вирішенням проблем внутрішніх переселенців. «Ми обслуговуємо всіх внутрішньо переміщених осіб, що живуть у Харкові. У нас є модульне містечко, в якому живуть близько 320 переселенців з дітьми. Всім їм надається медичне обслуговування. Крім того, з міського бюджету дотується споживана в містечку електроенергія. Звичайно, сьогодні існують проблеми, але ми розуміємо, що вони повинні вирішуватися не в окремих містах, а на державному рівні. Повинна бути розроблена цільова програма підтримки переселенців», - підкреслив Ігор Терехов.

Також перший віце-мер повідомив, що в Харкові в рамках Міської програми будівництва (придбання) доступного житла внутрішньо переміщені особи можуть отримати пільгові кредити на житло, а в плані працевлаштування активне сприяння цим людям надає Центр зайнятості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини