Ігор Терехов: Ми хочемо створити в Харкові службу таксі європейського рівня
12 лютого 2019 13:26 Місто
Ігор Терехов: Ми хочемо створити в Харкові службу таксі європейського рівня Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 12 лютого, провів зустріч з представниками Міжнародної компанії «Uber Європа», на якій було обговорено проект створення в місті муніципального таксі.

За словами Ігоря Терехова, створення в місті нової служби таксі дозволить не тільки підвищити рівень комфорту поїздок жителів, але і створити нові робочі місця, а також покращити екологічну обстановку в Харкові.

«Ми хочемо, щоб в Харкові з'явилася служба таксі європейського рівня, яка буде платити податки і надавати максимально комфортні послуги для харків'ян. Всі співробітники нового підприємства будуть офіційно працевлаштовані. Для міста також важлива і екологічна складова - нова служба здійснюватиме перевезення на електромобілях та машинах, які працюють на сучасному дизельному паливі», - підкреслив перший віце-мер.

Крім того, Ігор Терехов зазначив, що створення муніципальної служби дозволить забезпечити і безпеку жителів міста, оскільки всі автомобілі підприємства, а також їхні пасажири під час поїздок будуть застраховані.

Перший віце-мер доручив профільним департаментам міської ради спільно з представниками компанії розробити конкретні пропозиції щодо створення міського таксі.

Зазначимо, «Uber» - міжнародна компанія, яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати послуг таксі. На сьогоднішній день компанія представлена ​​більш ніж в 70 країнах світу. У Харкові мобільний додаток для виклику автомобілів «Uber» було запущено в 2017 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини