Ігор Терехов: Мета міської влади - спростити ведення бізнесу
06 січня 2022 13:47 Місто
Ігор Терехов: Мета міської влади - спростити ведення бізнесу Міська влада націлена на те, щоб зробити підприємницьку діяльність у місті Харкові максимально зручною та відкритою.

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов заявив в інтерв'ю британському інтернет-виданню «Investment Monitor», відповідаючи на запитання журналістки Кортні Фінгар про те, як пандемія вплинула на економіку міста.

«З весни минулого року під удар потрапили багато сфер міської економіки. Проте ми вистояли. Ми забезпечили збалансований бюджет. Власні доходи міста за рік склали 11,94 млрд грн. Це на 740 млн грн більше, ніж у 2019 році. І це при тому, що в умовах карантинних обмежень із доходів випали цілі статті, а міська влада пішла на низку заходів для підтримки підприємців та зниження фінансового навантаження на їхній бізнес», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, сьогодні у місті працює понад 119 тис. фізичних осіб-підприємців та близько 20 тис. підприємств великого, малого та середнього бізнесу. Вони забезпечують робочими місцями понад 350 тис. найманих працівників.

«Розуміючи важливу роль підприємництва у розвитку економіки Харкова, міська влада завжди готова до конструктивного діалогу із бізнесом. Мета, яку ставить міська влада, - спростити ведення підприємницької діяльності для всіх. У Харкові однаково комфортно повинні почуватися і власник маленького магазину, і великий інвестор», - наголосив мер.

Довідка. «Investment Monitor» - це підрозділ провідного британського політико-культурного журналу «New Statesman», який присвячений прямим іноземним інвестиціям та пропонує провідним інвесторам світу перевірені дані та глибокий аналіз у сфері інвестицій та інвестиційних прогнозів.

Головний редактор «Investment Monitor» - Кортні Фінгар, всесвітньо відома журналістка у галузі міжнародних інвестицій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини