Ігор Терехов: Корейські компанії бачать Харків стратегічним партнером
25 квітня 2019 13:49 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов: Корейські компанії бачать Харків стратегічним партнером Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 25 квітня, зустрівся з Надзвичайним і повноважним послом Республіки Корея в Україні Янгом-Гу Лі.

В ході зустрічі Янг-Гу Лі повідомив, що сьогодні - його останній візит до Харкова в якості посла Кореї, оскільки його дипломатична місія в Україні завершується.

«Я пробув в Україні більше трьох років, і сьогодні це мій другий візит до Харкова. У вас перспективне місто. І незважаючи на те, що між Кореєю і Харковом вже розпочато співпрацю, необхідно продовжувати її і зміцнювати. Зокрема, необхідно активізувати відносини між нашими містами-побратимами - Харковом і Теджоном. Вони багато в чому схожі, будучи центрами науки і технологій в своїх країнах», - зазначив Янг-Гу Лі.

Сторони обговорили подальшу співпрацю міст в економічній, освітній сферах та розвитку IT-технологій. У тому числі посол акцентував увагу на проекті «Розумне фермерство», який зараз реалізується в Кореї та інших країнах. В його основі - створення «розумних» тепличних комплексів для вирощування екологічно чистих продуктів незалежно від кліматичних умов. Ігор Терехов висловив упевненість, що цей проект зацікавить харківських підприємців.

Також посол поцікавився ходом будівництва нових станцій метрополітену в Харкові і наголосив на зацікавленості міжнародної корейської компанії «Hyundai Corporation» в участі в цьому інфраструктурному проекті. У свою чергу Ігор Терехов також висловив зацікавленість у співпраці, якщо компанія стане переможцем тендера.

«Корейські компанії сьогодні відзначають інвестиційну привабливість і науковий потенціал, якими володіє наше місто, а також бачать Харків своїм стратегічним партнером. В ході сьогоднішньої зустрічі мною і послом були запропоновані взаємні ініціативи про те, щоб корейські бізнесмени приїхали до Харкова і зустрілися з харківськими підприємцями, а наші бізнесмени відвідали Корею і теж знайшли проекти для спільної реалізації, щоб і Харків, і наше місто-побратим Теджон працювали більш ефективно», - підкреслив Ігор Терехов.

На завершення зустрічі Ігор Терехов запросив корейських колег, в тому числі дипломатів і бізнесменів, взяти участь в економічному форумі, який пройде 31 травня в Харкові. У форумі візьмуть участь безліч міжнародних фінансових організацій і установ, в тому числі Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції і розвитку, Світовий банк та інші.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини