Ігор Терехов: Харків - інвестиційно привабливе місто
08 квітня 2021 16:46 Економіка
Ігор Терехов: Харків - інвестиційно привабливе місто Харків активно працює над залученням інвестицій і розвиває свій економічний потенціал.

Про це сьогодні, 8 квітня, на Міжнародному форумі «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст» заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, Харків вийшов на траєкторію постійної модернізації, яка багато в чому можлива завдяки залученню в місто інвестицій.

«Наше місто щодня працює над розвитком. Інженерна та транспортна інфраструктури постійно вдосконалюються. Я вважаю, що співпраця з такими авторитетними партнерами, як ЄБРР, ЄІБ та іншими міжнародними організаціями, є свідченням того, що у Харків вірять і наше місто має колосальні перспективи», - сказав Ігор Терехов.

Він зазначив, що міжнародні та національні рейтингові агентства оцінюють Харків як місто з відмінною інвестиційною привабливістю.

«Загальна кількість залучених інвестицій на реалізацію великих інфраструктурних об'єктів говорить сама за себе. В транспортну інфраструктуру міста інвестовано 433 млн євро, на проєкти з водопостачання та водовідведення - 85,8 млн доларів. Також майже 108 млн доларів інвестовано в теплопостачання і 43,8 млн доларів в обіг з твердими побутовими відходами. Деякі проєкти вже реалізовані, проте багато що ще належить зробити», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, в місті з залученням коштів інвесторів реалізуються масштабні інфраструктурні проєкти, від яких залежить благополуччя кожного харків'янина. Зокрема, зараз в місті йде будівництво нових станцій метро, ​​першого в Україні сміттєпереробного комплексу, оновлюється рухомий склад електротранспорту та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини