Ігор Терехов: Карантин у школах поки не вводиться
29 листопада 2016 16:43 Суспільство
Ігор Терехов: Карантин у школах поки не вводиться У Харкові спостерігається збільшення кількості захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Про це сьогодні, 29 листопада, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

Станом на 28 листопада, по медичну допомогу з симптомами гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 46 тис. осіб, в т.ч. 33 тис. дітей. З початку епідеміологічного сезону в стаціонари госпіталізовано з ускладненнями, пов'язаними з симптомами грипу, 641 особу, в т.ч. 425 дітей. Із загальної кількості госпіталізованих грип підтверджено у 32 осіб.

Як повідомив завідувач міською філією Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Володимир Чегодайкін, на сьогоднішній день показники захворюваності на ГРВІ серед населення Харкова знаходяться на рівні середньосезонного рівня. За його словами, з огляду на розвиток епідемічного процесу захворюваності на грип та ГРВІ в Харкові, зростання рівня захворюваності очікується з третьої декади грудня 2016 року до березня наступного року включно.

Також у даний час спостерігається серйозне зростання кількості захворювань серед школярів: тільки за останній тиждень приріст склав 42%.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, в місті необхідно вести постійний моніторинг ситуації в дитсадках, школах і ПТУ.

«Потрібно уважно стежити за зміною ситуації, щоб ми могли своєчасно відреагувати і прийняти рішення про призупинення занять в певних школах або класах. Зараз мова про це не йде, тому школи і дитсадки працюють у звичайному режимі, ніякого карантину ми не вводимо. Якщо ситуація погіршиться, то тоді будуть оперативно вжиті заходи і заняття будуть припинені», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини