Ігор Терехов доручив навести лад біля виходів з метро
23 березня 2021 14:04 Інфраструктура
Ігор Терехов доручив навести лад біля виходів з метро У Харкові перевірять законність роботи магазинів, кіосків та інших об'єктів торгівлі, які знаходяться поблизу виходів зі станцій метрополітену.

Відповідне доручення дав секретар міської ради Ігор Терехов сьогодні, 23 березня, на робочій нараді в мерії. Він нагадав, що за правилами пожежної безпеки розміщувати об'єкти комерційного, торгового і соціально-побутового призначення в межах півкола радіусом 20 м від дверей метрополітену заборонено, проте деякі підприємці це правило порушують.

«Усі торгові точки, які порушують це правило, необхідно знести або перенести. Я розумію, що ми не можемо під час локдауну позбавляти людей робочих місць. Але якщо, не дай бог, трапиться якась аварійна ситуація, будуть жертви. Ми цього допустити не можемо. Шляхи виходу з метро повинні бути відкриті», - сказав Ігор Терехов.

Також секретар міськради доручив привести до ладу зупиночні павільйони біля станцій метро (прибрати сміття, в разі необхідності замінити лавочки або пофарбувати їх).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини