Ігор Терехов: Домагатимемося, аби «Коксохім» був зупинений
02 жовтня 2020 19:56 Місто
Ігор Терехов: Домагатимемося, аби «Коксохім» був зупинений Позиція міста щодо роботи «Коксохіму» залишається незмінною: завод має припинити свою роботу, оскільки не виконав обіцянку встановити сучасну систему захисту від токсичних викидів.

Про це перший заступник міського голови Ігор Терехов заявив сьогодні, 2 жовтня, на зустрічі з працівниками Харківського машинобудівного заводу «Світло шахтаря».

«Першими, хто почав бити на сполох, були мер Харкова Геннадій Кернес і його команда. Було підготовлене звернення до Харківської облдержадміністрації, до правоохоронних органів, до екологічної інспекції. Саме ці інстанції повинні припинити роботу підприємства. Але, на жаль, знову сьогодні порушується питання про те, що завод працює і далі. Було багато гучних заяв, але віз і нині там. Тому будемо бити на сполох і далі, домагатися того, щоб це підприємство було все-таки зупинено», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що раніше у Харкові поновилися протести місцевих жителів проти забруднення повітря токсичними викидами на коксовому заводі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини