Ігор Терехов: Для реконструкції Харкова залучили іспанських та німецьких фахівців
02 травня 2022 18:25 Місто
Ігор Терехов: Для реконструкції Харкова залучили іспанських та німецьких фахівців Генеральний план міста Харкова розробляється разом із архітектором, лордом Норманом Фостером.

Про це сьогодні, 2 травня, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, для цієї роботи фахівці Нормана Фостера залучили мадридську філію та одну німецьку велику компанію. Над створенням генплану, який стане основою реконструкції Харкова, іспанські та німецькі фахівці працюють у співпраці з харківськими архітекторами.

«Ми на стадії розробки цього плану. Є й інші групи архітекторів, які виявили бажання взяти участь, але вони працюють за універсальним планом, створюють концепт, який можна застосувати у різних містах України. У Харкові ми працюватимемо чітко за маніфестом, який підписали з Норманом Фостером», - наголосив міський голова.

Ігор Терехов зазначив, що стоїть завдання побудувати місто майбутнього, де приділять велику увагу IT-сфері та індустріальним паркам, промисловому сектору, який дуже розвинений у Харкові. Зокрема, при необхідності розглянуть можливість реконструювати великі виробництва.

За словами мера, усі ці напрацювання позначаться у плані будівництва нового мирного Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини