Ігор Терехов: Будівельна галузь - рушій розвитку Харкова
08 жовтня 2021 15:51 Місто
Ігор Терехов: Будівельна галузь - рушій розвитку Харкова Процедура виділення земельних ділянок під житлове будівництво має бути спрощена.

Про це сьогодні, 8 жовтня, на виїзному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він зазначив, що вже давно назріла необхідність затвердити на законодавчому рівні норми, які б дозволяли місцевим органам влади виділяти землю під житлове будівництво за спрощеною процедурою.

«Зараз виділення землі під будівництво житлових будинків вимагає дуже багато часу і ресурсів. Це, в підсумку, впливає на собівартість виробництва. Дуже хотілося б, щоб нас підтримали в цьому питанні, адже це сприяло б зниженню вартості житла», - підкреслив Ігор Терехов.

Секретар міськради наголосив, що динаміка розвитку Харкова багато в чому залежить від темпів будівництва.

«Харків зараз активно розвивається і будується, особливо це стосується житла. «Житлобуд-1», «Житлобуд-2», «Авантаж» - у нас працюють потужні будівельні компанії, які беруть участь в різних інфраструктурних проєктах. За рік ми відкрили кращий у Східній Європі зоопарк - унікальний об'єкт, рівних якому за обсягами будівельного виробництва ще не було в Харкові. У планах - чимало інших проєктів, зокрема будівництво двох станцій метро, ​​океанаріум, дворівневі дорожні розв'язки. Більше того, до Харкова приходять іноземні інвестори, які, наприклад, планують будувати ангари з ремонту літаків і залучатимуть до цього процесу наших забудовників. В цілому, це обіцяє стабільність і розвиток нашій будівельної галузі», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що на сьогоднішньому виїзному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України обговорюються ключові проблеми будівельної галузі на регіональному рівні й питання взаємодії з органами влади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини