Ігор Терехов: 14-річна епопея з недобудованим будинком просто виснажила людей
01 березня 2021 17:11 Суспільство
Ігор Терехов: 14-річна епопея з недобудованим будинком просто виснажила людей Фінальна крапка в історії з багаторічним незакінченим будівництвом житлового будинку в районі пр. Героїв Сталінграда, 163-167 має бути поставлена ​​якомога швидше.

Про це сьогодні, 1 березня, заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов на зустрічі з керівництвом і пайовиками житлового кооперативу, які вже 14 років не можуть отримати квартири в ЖБК «Перспектива».

Як розповіла член ініціативної групи Ксенія Герасимова, будівництво трисекційного 16-поверхового будинку на 336 квартир триває з 2007 року. Майже всі пайовики оплатили повну вартість житла в перших двох секціях, але квартир так і не отримали: будівельникам нібито не вистачило грошей.

«Моя сім'я ще в ті роки заплатила за 100 квадратних метрів 70 тисяч доларів. Тобто квартири були дуже дорогими. Будинок досі не зданий, чіткої інформації від забудовника немає. Нам постійно щось обіцяють, але віри їхнім словами вже немає», - зазначила Ксенія Герасимова.

Під час сьогоднішньої зустрічі забудовник пообіцяв закінчити будівництво в найближчі два-три місяці, але члени ініціативної групи взяли під сумнів чергову обіцянку. У зв'язку з цим Ігор Терехов запропонував створити робочу групу, яка розбереться в ситуації і встановить реальний стан справ з будівництвом будинку.

«Цей ЖБК, який зібрав гроші з людей, 14 років морочить їм голови. Забудовник запевняє, що готовність будівництва становить 95%, але пайовики кажуть, що це неправда. Тому ми створюємо робочу групу, щоб перевірити реальну ступінь готовності об'єкта і з'ясувати, які потрібно докласти зусилля, щоб будинок був зданий і люди отримали квартири. З боку міста всі дозвільні документи були надані, в чому затримка - незрозуміло. 14-річна епопея з цим будівництвом просто виснажила людей. Вони вже думають над тим, щоб створити новий кооператив і добудувати будинок. Загалом, будемо розбиратися в ситуації. Ми виступаємо на боці людей», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини