Ігор Терехов - інвесторам: Ми вас не підведемо!
06 жовтня 2021 16:25 Співробітництво з міжнародними організаціями
Ігор Терехов - інвесторам: Ми вас не підведемо! Харків має бути відкритим містом, тільки в цьому випадку сюди прийдуть інвестори.

Про це секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив сьогодні, 6 жовтня, під час панельної дискусії «UkraineInvest Talks: Make in UA. Інвестиційні можливості розвитку регіонів» на Міжнародній конференції «Харків: розвиток та інвестиції».

За його словами, міська влада зараз робить все можливе, щоб умови ведення бізнесу в Харкові були зрозумілими і прозорими для всіх, хто працює або хоче працювати в місті.

«Між містами в Україні склалася велика конкуренція за інвесторів. Щоб її виграти, треба бути відкритим. І це завдання нашої команди: зробити Харків відкритим, тільки тоді сюди прийдуть інвестори. Для них мають бути сформовані чіткі та зрозумілі правила», - зазначив Ігор Терехов.

Як приклад він навів співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку, а також з Європейським інвестиційним банком.

«Ми активно з ними працюємо, і у нас вже є кредит довіри цих фінансових установ. Разом із цими банками реалізуємо проєкт будівництва метрополітену і будемо кардинально оновлювати рухомий склад метро. Також ми закупили сучасні тролейбуси. Крім того, Харків - єдине місто в Україні, якому вдалося побудувати сучасний сміттєпереробний комплекс - з простого звалища за кілька років з допомогою Світового банку реалізували унікальний проєкт», - розповів секретар міськради.

Ігор Терехов підкреслив, що Харків має потребу в розвитку транспортної інфраструктури, тому зацікавлений в локалізації виробництв іноземних компаній.

«Розвиток транспортної сфери стимулюватиме розвиток виробництва в Харкові - це робочі місця і податки до бюджету. Це вся супутня інфраструктура, в тому числі будівництво мікрорайонів і т. д. Це ланцюжок, який дасть можливість Харкову бути успішним, бути попереду всіх міст. Закликаю інвесторів вірити в нас, і ми вас не підведемо!» - зазначив секретар міськради.

Підбиваючи підсумки конференції, Ігор Терехов підкреслив, що сьогодні була закладена основа чітких і відкритих взаємин між бізнесом і міською владою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини