Хворі на цукровий діабет діти отримають безкоштовні глюкометри
30 травня 2012 18:06
Хворі на цукровий діабет діти отримають безкоштовні глюкометри Благодійна акція щодо забезпечення глюкометрами дітей, у яких уперше виявлено цукровий діабет, відбудеться 31 травня в Департаменті охорони здоров'я (вул. Сумська, 64, кімн. 174).

Такі акції проводять протягом останніх п'яти років напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

З ініціативи Департаменту охорони здоров'я та за підтримки компанії «Джонсон і Джонсон» корпорації «Лайф Скен» (США) шість дітей, які хворіють на цукровий діабет, безкоштовно отримають глюкометри. Також під час акції 12 дітей і підлітків забезпечать тест-смужками, придбаними за кошти бюджету міста.

Початок акції - о 15:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини