«Hewlett Packard» став партнером Харкова у побудові «Розумного міста»
09 квітня 2019 15:13 Співробітництво з міжнародними організаціями
«Hewlett Packard» став партнером Харкова у побудові «Розумного міста» Міськрада використовуватиме розробки і рекомендації одного зі світових IT-лідерів у роботі камер відеоспостереження, автоматизації служб швидкого реагування, в управлінні вивезенням відходів та захисті стратегічних об'єктів Харкова.

9 квітня в Харківській міській раді підписано Меморандум з компанією «Hewlett Packard Enterprise» про співпрацю в побудові системи «Розумне місто» («Smart city»). Документ скріпили підписами міський голова Геннадій Кернес і генеральний директор компанії в регіонах Східної та Південної Європи Мартін Кубала.

Меморандум передбачає створення пілотних технічних розробок і рекомендацій відразу по декількох напрямках: це система запису і аналізу відео з камер спостереження, автоматизація служб швидкого реагування, управління в сфері вивезення відходів, моніторинг роботи водопроводу та інтелектуальний захист стратегічних об'єктів міста. До 2020 року місто вибере оптимальні рішення HP для «Smart city» в Харкові.

«Головне, про що ми домовляємося, - це участь HP в побудові комплексної системи безпеки Харкова. Не так давно ми почали впровадження «Розумного міста». Ви знаєте, що цифрове управління процесами життєдіяльності - зараз маркер для мегаполісів. У Харкові постійно зростає населення, зростає попит на адміністративні та інфраструктурні послуги. Домігшись високих стандартів в «розумному управлінні» містом, ми дамо людям, які тут живуть, вчаться і працюють, те, що вони заслуговують - безпеку і комфорт. І, що теж важливо, підвищимо капіталізацію Харкова для майбутніх людських і фінансових вливань», - сказав Геннадій Кернес перед підписанням меморандуму.

«Я натхненний тим, що побачив у Харкові, і задоволений, що ми вибрали ваше місто з усієї України для спільного створення «Smart city». Мета очевидна - поліпшення якості життя людей. Цей проект, я впевнений, не на одне десятиліття, але ті результати, які приносить «Розумне місто» в Дубаї, Барселоні, десятках інших міст світу, однозначно направляють нас на цей шлях. Харків може бути місцем, де людина, спільнота, компанія можуть розраховувати на безпечний і гармонійний розвиток», - зазначив Мартін Кубала.

На зустрічі для фахівців НР також було презентовано проект Ситуаційного центру - єдиного пункту реагування на надзвичайні ситуації, який створюється в Харкові.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини