«Харківводоканал» домовився з «Харківобленерго» щодо оплати електроенергії
05 червня 2012 13:58
«Харківводоканал» домовився з «Харківобленерго» щодо оплати електроенергії КП «Харківводоканал» і АК «Харківобленерго» досягли компромісу в питаннях оплати електроенергії.

Про це сьогодні, 5 червня, заявив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

Він підкреслив, що харків'яни можуть не побоюватися відключень води у зв'язку із заборгованістю комунального підприємства. «Складові тарифи не найкращі, і, на жаль, наше центральне керівництво ніяк не може застосувати відповідний тариф для міста Харкова», - додав Віктор Кітанін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини