Харківський школяр виграв Міжнародну олімпіаду з астрономії
01 жовтня 2011 18:56
Харківський школяр виграв Міжнародну олімпіаду з астрономії Учень Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Всеволод Гулін став переможцем Міжнародної олімпіади з астрономії.

Як повідомила сьогодні, 1 жовтня, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, олімпіада проходила в місті Алмати (Казахстан).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини