Харківський батутист допоміг своїй команді перемогти в шоу «Хвилина слави»
16 січня 2013 14:02
Харківський батутист допоміг своїй команді перемогти в шоу «Хвилина слави» Харківський стрибун на батуті Олександр Чернонос допоміг команді «I-Team» стати переможцем російського талант-шоу «Хвилина слави», фінал якого пройшов 6 січня.

Сам Олександр Чернонос брав участь у першому турі шоу. Виступ команди настільки сподобався членам журі, що вони відразу ж пропустили артистів далі. Але через контракти, підписані  раніше, харківський спортсмен не зміг далі взяти участь у проекті.

Як розповів Олександр Чернонос, до шоу він займався тільки спортом. Ідея взяти участь у «Хвилині слави» виникла у одного з його товаришів із Херсона. Номер готували і ставили всі троє учасників.

«Це видовищний номер. Незважаючи на те, що я професійний стрибун на батуті, все одно був страх перед висотою. Але, напевно, мені було легше, ніж гімнастам. Найважчим було розкріпачитися, імпровізувати, посміхатися. Я як спортсмен до такого не звик. На шоу потрібно заводити публіку», - підкреслив Олександр Чернонос.

Зараз він разом зі своєю командою виступає і в Україні, і за кордоном. Нещодавно артисти показували свою майстерність у Кремлі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини