Харківські студенти перемогли в міжнародному конкурсі 3D-моделювання
14 жовтня 2013 10:11
Харківські студенти перемогли в міжнародному конкурсі 3D-моделювання Проект студентів Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова переміг у міжнародному конкурсі «Майбутні АСи КОМП'ютерного 3D-моделювання 2013».

Як повідомляє сайт університету, церемонія нагородження відбулася в Санкт-Петербургу (Росія).

За оцінкою експертної комісії, найкращою конкурсною роботою став проект «Реконструкція тролейбусного депо №3 міста Харкова». Його виконали студенти ХНУМГ Дмитро Клочко, Дмитро Бобровський та Олександр Єременко.

Усього в конкурсі брали участь 217 авторів з 92 навчальних закладів Росії, України, Казахстану, Білорусі та Молдови. За місце на п'єдесталі пошани боровся 191 проект.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини