Харківські армрестлери взяли «золото» і «срібло» на чемпіонаті Європи
24 травня 2012 17:26
Харківські армрестлери взяли «золото» і «срібло» на чемпіонаті Європи Харків'яни у складі збірної України з армспорту завоювали золоті й срібні медалі на Чемпіонаті Європи з армспорту, що проходив у Польщі 17-20 травня.

Харків'янин Рустам Бабаєв узяв дві золоті медалі, які зробили його вже 20-кратним чемпіоном Європи. Крім того, Руслан Бабаєв, Дмитро Безкоровайний і Гела Хубіашвілі здобули кожен по срібній медалі.

Представник Фрунзенського району Харкова Вадим Красов став чемпіоном Європи серед ветеранів у ваговій категорії до 90 кг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини