Харків'янки перемогли на чемпіонаті України з бадмінтону
11 червня 2013 17:54
Харків'янки перемогли на чемпіонаті України з бадмінтону Чемпіонат України з бадмінтону серед молоді до 18 років пройшов з 6 по 9 червня в Миколаєві.

У змаганнях взяли участь 64 спортсмени з шести областей України. У жіночому одиночному розряді перемогу здобула харків'янка Анастасія Дмитришин. У жіночому парному розряді Анастасія Дмитришин та Марина Ільїнська також виграли «золото», перемігши суперниць з Миколаївської області. Харків'янки Дарина Самарчанц і Ганна Міхалькова в цій же категорії завоювали бронзові медалі.


У змаганнях серед чоловіків харків'янин Михайло Сергєєв в одиночному розряді став третім, а в парному - разом зі спортсменом з Миколаєва Артемом Сизоненком - виграв «срібло».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини