Харків'янин став призером Чемпіонату Європи зі стрільби з лука
25 травня 2012 15:47
Харків'янин став призером Чемпіонату Європи зі стрільби з лука Харків'янин Віктор Рубан у складі чоловічої команди України посів третє місце в Чемпіонаті Європи зі стрільби з лука.

Крім харківського спортсмена команду представляли два львів'янина - Дмитро Грачов і Маркіян Івашко.

Турнір проходив з 21 до 26 травня в Амстердамі. У чемпіонаті взяли участь представники 35 країн Європи, у командних змаганнях - 32 країн.

Усього на чемпіонаті Україну представляли вісім спортсменів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини